oprogramowanie dla biur rachunkowych :: KiD :: WF-KaPeR :: WF-FaKir :: prowadzenie księgowości
  KiD Rzetelna Firma
O FIRMIE
WSZYSTKIE PROGRAMY SĄ PRODUKTEM FIRMY
wfmag - oprogramowanie magazynowe :: fakturowanie
Valid XHTML 1.1
Valid XHTML 1.1
KiD UCZESTNICZY W PROGRAMIE
KiD Rzetelna Firma
7 BUSINESS SHIP CONTROL DLA WF-MAG
Plugin 7 Business Ship Control dla WF-Mag
WFMSMS - Wysyłka SMSów z WF-Maga
WFMSMS Wysyłanie SMSów z poziomu WF-Maga

Firma KID działa w branży informatycznej od 1989 roku. Specjalizujemy sę w kompleksowej obsłudze firm, dostarczając sprzęt i oprogramowanie, zapewniając wsparcie przy wdrożeniach systemów informatycznych. Świadczymy także szeroki wachlarz usług serwisowych dotyczących sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

Jednym z obszarów działania firmy KID jest sprzedaż, wdrożenie i opieka serwisowa nad oprogramowaniem wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwem.

Oferta tego typu oprogramowania obejmuje programy finansowe, księgowe, magazynowe, kadrowo-płacowe, ewidencji środków trwałych. Jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązanie dla firm o różnej wielkości, zarówno tych bardzo małych, jak i dużych korporacji.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania takich firm jak: Asseco WAPRO, COMARCH. Głównym dostawcą oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem już od wielu lat jest firma Asseco WAPRO. Nasza współpraca trwa nieprzerwanie od 1994 roku. Efektem tej współpracy jest tytuł ZŁOTEGO PARTNERA.

Partnerstwo z firmą WAPRO to nie tylko sprzedaż i wdrożenia, ale również współpraca przy dodawaniu nowej funkcjonalności do programów. Między innymi opracowaliśmy moduł wymiany danych z kasami DATECS, który został zaimplementowany do programu WF-MAG.

Klienci znajdą w naszej firmie cały asortyment programów Asseco WAPRO. Służymy pomocą przy zamawianiu oprogramowania oraz jego aktualizacji. Nasze doświadczenie jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy:

  • doradzimy jakie oprogramowanie będzie spełniało Państwa oczekiwania
  • sprzedamy i dostarczymy wybrany produkt
  • zainstalujemy oprogramowanie
  • wykonamy wdrożenie systemu zgodnie z wymaganiami
  • przeszkolimy pracowników w zakresie obsługi
  • służymy poradą telefoniczną przy rozwiązywaniu problemów z obsługą oprogramowania
  • usuwamy problemy i awarie sprzętu i oprogramowania na miejscu u Klienta.
Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą firmy KID:
MAPA STRONY KiD

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności i cookies.